Balmain pro H&M

Módní nadšenci ví, že H&M každý rok na podzim vydá kolekci ve spolupráci s luxusními módními domy. Tento rok se H&M rozhodlo spolupracovat se značkou Balmain pod vedením Oliviera Rousteinga.

Přehlídka jako show mě celkově hrozně baví. Hudba (už ji mám stáhlou), tancování a celková expozice je dokonalá a to mi dokonce ani nevadí twerk (11:18), který na mě obvykle působí vulgárně. Líbí se mi spojení vogue a okázalé módy, kterou Balmain bezpochyby je.

Co se kolekce týče, tak se nejvíce bojím univerzálnosti jednotlivých kousků, aneb když si koupím z této kolekce pouze top s čím ho budu kombinovat? Siluety jsou vytvořeny tak dokonale (hlavně vosí pasy pomocí širokého pásku), že si myslím, že těžko vytvoříte něco podobného z kousků, které už máte doma. Je jasné, že oblečení z této kolekce není úplně na denní nošení, ale bojím se, že když si nezakoupím celý outfit, že to nebude fungovat, což je rafinované pro značku, ale horší pro zákazníky.

Balmain je pro mě značka, která vyniká hlavně kvalitními materiály, což u konfekce samozřejmě nepůjde a upřímně jde to vidět už z přehlídky, že to taková hitparáda nebude. Samozřejmě kvalita klesá s poměrem ceny, takže uvidímě s jakými cenami se H&M vytasí.

Celkově nejsem tak nadšena jako z loňského Wanga, což je i záležitost mého vkusu a především Wang byl složen spíše ze sportovních kousků a na elasťácích se toho tolik zkazit nedá. Každopádně mrznout před v H&M v ranních hodinách určitě budu, napiště mi do komentářů jestli se tam potkáme. 🙂

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *