Bílá v zimě?

Pleated skirt 6 Pleated skirt 12 Pleated skirt 7 Pleated skirt 1 Pleated skirt 8 Pleated skirt 11 Pleated skirt 3 Pleated skirt 5 Pleated skirt 10 Pleated skirt 2 Pleated skirt 9 Pleated skirt 8

Krásný den vám přeji,

dnes přidávám takový rychlo post, který jsem nacvakala po zkoušce, musím dodat že úspěšné, jupííí. Říkám si, že ti sprejeři jsou u nás v Libni pěkní lenoši, protože už je to skoro půl rok, co jsem zde fotila naposledy a to graffity je pořád stejné. 😀 Nošení bílé barvy se normálně v zimě vyhýbám, protože je nepraktická a zároveň prostě studí od pohledu, ale tentokrát jsem udělala vyjímku, protože jsem si chtěla vzít tuto novou sukni, která je asi můj  nejoblíbenější úlovek z letošních slev. Je od značky Moss Copenhagen, kterou jsem sehnala na ASOSu. Jak už název napovídá tato Dánská značka mě zaujala poprvé tak před půl rokem, takže jsem ráda, že jsem ukořistila něco s jejich logem MSCH. Normálně loga moc nemusím, ale upřímně by mě tato sukně jinak splývala s tisící jinými plizovanými sukněmi. 

Ve slevách na ASOSu jsem rovněž ulovila tyto skvělé bílé botky, které jste mi hrozně moc chválili na insta stories. Nějaké bílé neteniskové boty jsem sháněla už dlouho a tyhle navíc stály něco málo pod pětistovku. 🙂 Vím, že pořád adoruji ASOS, ale pohlídat slevy se tam opravdu vyplatí a i když už přes ASOS nakupuje více lidí, tak pořád máte malou šanci, že ve stejných kouscích potkáte někoho na ulici. Nicméně se mi nedávno stala vtipná příhoda, že při předávání zásilky právě s ASOSem vyběhla i sousedka, které kurýr také doručoval ASOS. 🙂 Zítra jedu konečně na hory s kamarády, takže outfit post bude až po víkendu, ale nějaký ten inspo post už mám v hlavě, takže do konce týdne ještě jeden článek určitě přibude.

Mějte se krásně

Klára

Pleated skirt 1

Pleated skirt 2

Pleated skirt 3

Pleated skirt 5

Pleated skirt 6

Pleated skirt 7

Pleated skirt 8

Pleated skirt 8

Pleated skirt 9

Pleated skirt 10

Pleated skirt 11

Pleated skirt 12

Skirt – Moss Copenhagen

Turtleneck – Mango

Biker jacket – Zara

Sunglasses – Vintage (similar)

Clutch- ASOS (similar)

Shoes – ASOS

 

Mohlo by se vám líbit

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *