Bílý kožich

white fur coat 1 white fur coat 2 white fur coat 3 white fur coat 4 white fur coat 5 white fur coat 6 white fur coat 7 white fur coat 8 white fur coat 9

 

Uíííííí je to už měsíc od prvního postu na blogu a já bych vám chtěla hrozně moc poděLednkovat za to, že mě čtete a že vás stále přibývá. Také bych chtěla poděkovat všem svým blízkým a přátelům za to, že mě ze začátku dodávali odvahu, chválili a sdíleli. 🙂 Jsem hrozně ráda, že jsem se odhodlala blog psát, protože mě to hrozně baví. Vím, že měsíc není moc, ale to jste neviděli ty haldy koupených deníků, které skončily v kontejneru, protože jsem je přestala po dvou týdnech psát. Asi nejdůležitější pro mě je, že jsem si neurčila žádnou pravidelnost. Většinou u mě veškeré snažení totiž končí tím, že si určím přesný čas kolikrát do týdne budu něco dělat, jednou to nedodržím, a už se na to vykašlu radši úplně (nejvíce tohle zažívám při cvičení). 😀 Máte taky takovou skvělou vlastnost? A je něco co by vás na blogu zajímalo a chtěli jste to přidat?

Wooooo! It‘s been a month since the first post on this blog and I really want to thank all of you for reading it and your numbers growing. I also want to thank all my friends for their encouraging, appreciation and sharing. 🙂 I’m glad I decided to start the blog, because I really enjoy writing it. I know that a month isn’t a long time but you haven‘t seen those piles of diaries ending up in trash because I stopped writing them after two weeks. The most important thing for me is that I didn‘t determine any regularity here. I usually quit every effort after I set the exact time period like how many times per week I should do something. Then I fail once and don’t bother anymore (that’s how my workouts usually end). 😀 Do you have this character flaw too? And is there something you’re interested in, so I can add it to the blog?

DSC_0719

DSC_000005

DSC_000037

DSC_0767

DSC_000057

DSC_0760

DSC_0722

DSC_0767

DSC_0765

Coat / Vintage (similar here), Sweater / Vintage (similar here), Bag / Mango (similar here), Trousers / Tezenis (similar here), Shoes / H&M (similar here)

Mohlo by se vám líbit

1 komentář

  1. Gratuluji k měsíčnímu výročí a držím palce, aby ti elán a inspirace vydržely i do těch dalších:-). Slíbila jsi na začátku i postřehy za zajímavých restaurací, těším se i na ně!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *