Blogerská lokace

burgundy oversize denim jacket biker boots 8 burgundy oversize denim jacket biker boots 3 burgundy oversize denim jacket biker boots 4 burgundy oversize denim jacket biker boots 6 burgundy oversize denim jacket biker boots 7 burgundy oversize denim jacket biker boots 1 burgundy oversize denim jacket biker boots 9 burgundy oversize denim jacket biker boots 5 burgundy oversize denim jacket biker boots 2 burgundy oversize denim jacket biker boots 10

Tuhle lokaci jste mohli vidět u všech blogerek, které se zúčastnily pražského fashion weeku. Já se ho sice nezúčastnila, ale takhle lokace se mi pro focení moc líbila, tak jsem sem samozřejmě musela taky. Nebojte, nejsem tak prdlá, že bych jela jenom kvůli focení outfitu přes půlku Prahy, ale šla jsem tudy cestou pro burčák (což je skoro stejně fancy jako fashion week hehe).

Podzim už jsem oficiálně zahájila tím, že jsem uvařila první dýňovou polévku a včerejší burčák to ještě utvrdil. Taky občas jíte sezóně? Já si poslední dobou hodně ujíždím na vietnamské kuchyni a v létě jím neustále Bun bo nam bo, což je takový nudlový salát s masem a v zimě zase klasicky polévku Pho, která mě vždy zahřeje.

Takže jídelíček jsem už změnila do podzimu, teď ještě konečně překonat lennost a vytáhnout ze sklepa zimní boty a kabáty. 😀

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jeans / H&M (similar HERE), Jacket / Mango (similar HERE), T-Shirt / Berhska (similar HERE), Boots / Mango (similar HERE), Bag / Primark (similar HERE), Bandana / ASOS (similar HERE)

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *