Forever 21

Leather pants stripes thisrt 1 Leather pants stripes thisrt 7 Leather pants stripes thisrt 2 Leather pants stripes thisrt 3 Leather pants stripes thisrt 4 Leather pants stripes thisrt 5 Leather pants stripes thisrt 6 Leather pants stripes thisrt 8

Krásný začátek týdne vám přeji,

včera jsem se byla podívat do nově otevřeného obchodu Forever 21 na Černém Mostě. Dost jsem se těšila, protože si pamatuji tento obchod z Londýna, kde jsem tehdy dost nakoupila. Jenže nakupovat v sedmnácti letech je něco jiného než ve dvaceti čtyřech. (Už jste trochu rozumnější).

Neříkám, že by se mi zde oblečení vůbec nelíbilo, ale kvalitou by se dalo srovnat s New Yorkerem (tuna tenkých bavlněných hadříků) a cenově to zde vychází, jako v Bershce, takže se zde nakupovat moc nevyplatí, protože získáte nekvalitní nic za spoustu peněz. Líbily se mi zde třeba bodycon jednoduché šaty, ale ty pořád seženu v basicu v H&M za tři stovky a ne za pět set padesát. Takže shrnutí: asi mi navždy dvacet jedna nebude. 😀

Naštěstí jsem nebyla blázen a nestrávila jsem tak krásný den v obchoďáku a šla jsem se s přítelem projít na Petřín. Stará Praha mě nikdy nepřestane fascinovat, je to zde prostě magicky krásné a mohla bych se tu procházet hodiny a pořád objevovat nové uličky.

Mějte krásný zbytek týdne

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Trousers / Reserved (similar HERE), Undercoat / Mango (similar HERE), T-shirt / Zara (HERE), Bag / Mango (similar HERE), Sneakers / Adidas (similar HERE)

 

 

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *