Frankfurt wish list

Frankfurt wish list

 

p
V červnu se zase chystám do Frankfurtu a protože si nechci koupit tunu blbostí (jako minule), tak se tentokrát vyzbrojuji připraveným wish listem, kde jsou věci, které ,,potřebuji,,. Letos chci navštívit jako loni Primark, kde se nejvíc těším na home sekci, kterou jsem vždy přehlížela, ale asi stárnu a začínám ulítávat i na věcech do domácnosti. Dále chci okouknout Urban outfitters a COS, protože jsem nikdy v zahraničním nebyla a chci to porovnat s naším pražským, který je mimochodem super a líbí se mi zde hlavně minimalistická bižuterie.

p
1. Khaki košilové šaty
Loni jsem prohloupila, když jsem jedny dokonalé nechala v Mangu, protože jsem si naivně myslela, že seženu nějaké lepší. No nesehnala jsem a hledání stále pokračuje, tak mi držte palce.
khaki dress
2. Černé šaty na ramínka
Klasika, která vás vždycky zachrání, když už nevíte co na sebe. Nejvíce se mi líbí verze s košilí a teniskami, protože je to takové správně nenuceně uvolněné, jakože já se vůbec nesnažila vypadat super, ale přesto tak vypadám. 😀
black dress
3. Bílá oversized košile
Další basic kousek šatníku, který mi chybí. Můj problém je, že si vždycky vyberu střih, u kterého následně zjistím, že není tak super. Chce to opravdu důkladně zkoušet a hledat tu pravou a nezlákat se slevami apod., protože rozhodně nemůžu říct, že bych žádnou bílou košili neměla, jen mi žádná nesedí tak, jak bych si přála.
white dress
4. Černé cat eye brýle
Vždycky mám pocit, že mám brýlí dost, ale jakmile začne jaro, tak zjistím, že je většina zničených, nebo nepoužitelných. Letos už jsem si koupila troje, ale žádné černé jsem si ještě nekoupila. Navíc je tento tvar super sexy.
brýle
5. Bucket bag
Pro tento typ tašky jsem nějak nemohla dojít k českému překladu, každopádně tenhle tvar je super, protože nevypadá, ale vleze se do něho hodně věcí. Moc by se mi líbil v šedé barvě, protože v této barvě ještě žádnou kabelku nemám a u bucket bag se nemusím rozhodovat, jestli si koupím malou nebo velkou kabelku, protože je to přesně něco mezi.
kabelky
6. Top spadlý z ramen
Letos podle mě největší hit. Dá se kombinovat jak s boho stylem, ale i s minimalismem, což mi vyhovuje, protože se pořád mezi těmito dvěma styly nemohu rozhodnout (více rozdílné styly, jsem si vybrat nemohla, vím.) 😀 Navíc sluší každému, protože vám odhalí krk a šíji a zakryje paže, pokud je máte třeba povolené a nechcete je moc odhalovat.
top 2
7. Černobílé polštáře
Jak jsem psala výše, tak nechci nakupovat jenom hadříky (pokud to teda vyjde a pojedeme autem, protože to je jinak oblečení na prvním místě, muhehe), ale i něco pěkného do bytu a černobílé polštáře by se mi hodili na novou pohovku. A ke všemu jsem si vyhlídla jedny v Primarku. Konečně má totiž Primark svoji nabídku na webu a dokonce si můžete tvořit wish listy (což je zhoubné pro wishlistové závisláky jako já, protože jsem u toho strávila skoro celou noc). 😀 Pokud si chcete taky zabít celý večer tak můžete tady.
polštáře
8. Velký stříbrný náhrdelník
Poslední dobou se cítím, jako bych žádné doplňky nevlastnila a proto skoro žádné ani nenosím. Možná to bude tím, že celý život nosím zlaté a po zesvětlení vlasů se mi už zlaté tolik nelíbí, nebo mě spíš přijde, že už se ke mě zlaté doplňky tolik nehodí, takže je načase koupit nějaký pořádný výrazný kousek.
necklace
9. Lace up top
Omlouvám se, že střídám české a anglické názvy jako ponožky, ale když já opravdu kolikrát nevím, jak bych to do češtiny překládala. Na moji omluvu jsou anglické názvy lepší, protože kdyby jste si chtěli podobný kousek objednat, tak stačí vygooglit název a hned se vám vše ukáže. 🙂 S tímhle kouskem si ještě nejsem úplně jistá, protože mám pocit, že jsem jednu dobu přesně tenhle typ topů nesnášela, ale vyzkoušíme a uvidíme.
top
10. Náramky
Stejný problém jako u náhrdelníků, prostě nemám žádné stříbrné, takže nutno doplnit!!! Jestli máte nějaké oblíbené obchody s bižuterií, kde mě nezruinují a zároveň se jejich věci neošoupou po prvním nošení, tak sem s nimi. 🙂
náramky
11. Lace up baleríny
Baleríny nesnáším. Vážně nevlastním žádný pár. Můj botník je prostě nekompromisní buď podpatky, nebo tenisky. Jenže moje lenost je neuvěřitelná a nechce se mi tak často chodit na podpatcích a třeba na zkoušky by člověk opravdu v teniskách chodit neměl, takže pro mě někdo šikovný vymyslel tento typ balerín do špičky se zavazováním a jedině tuhle verzi jsem schopná snést, protože tolik nepřipomínají baleríny. 😀
baleríny
Samozřejmě, že je mi jasné, že si nějakou blbost, co vůbec nepotřebuji bez tak dovezu, (zdravím svoje lacláče z loňských nákupů, která odpočívají v pokoji, přesněji ve skříni) ale budu se vážně snažit. 🙂

Mohlo by se vám líbit

4 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *