Inspirace: večírek

Krásnou neděli vám přeji,

bohužel jsem stále nebyla schopná nafotit outfit, ale je tu neděle, takže zde slibovaná inspirace outfitů na večírky ať už silvestrovské nebo vánoční. Dnes jsem chtěla fotit, ale vánice tomu zabránila, tak snad se mi podaří něco spáchat zítra, protože mě baví zimní vrstvení. Jinak tuto inspiraci neberte tak, že teď máte kvůli párty utratit pět tisíc a koupit si kompletně celou garderobu. V hodně případěch jsem vybírala věci, které spousta z nás doma má.

RED

Šaty – ZARA – 1299 Kč

Saténové rukavice – Party kostým – 119 Kč

Kožich – H&M – 1999 Kč

Štrasové rukavice – H&M – 299 Kč

Nízké kozačky – H&M – 1299 Kč

Tento článek jsem začala psát i na základě toho, že jsem v Zaře spatřila tyto saténové červené šaty. Hned jsem si říkala, že by byly ideální na Silvestr. Já si budu muset vzít něco praktického, protože budu pracovat od rána až do noci, tak je alespoň ukáži vám. Dalším tipem je, že se na Silvestra můžete odvázat, takže se nebojte hledat věci i mimo klasické obchody s oblečením. Příkladem toho jsou saténové rukavice, které seženete v každých ptákovinách za pár korun a outfitu dodají šmrnc.

CHAMPAGNE

Saténový top – H&M – 399 Kč

Flitrovaná sukně – Zara – 1999 Kč

Kabelka – Bershka – 299 Kč

Náušnice – Bershka – 299 Kč

Náhrdelníky – H&M – 199 Kč

Kozačky nad kolena – H&M – 909 Kč

Tahle barevná kombinace mě snad nikdy neomrzí. Většinou když jdete na jakýkoliv večírek, vidíte většinu v černé. Občas se někdo utrhne a vezme si barevné šaty, ale stejně je doplní černými doplňky. Proto zkuste úplně vystoupit z davu a jít v outfitu na kterém nebude ani špetka černé. Pokud budete ladit tón v tónu nemůžete udělat chybu. Barva šampaňského zároveň dodává pocit luxusu.

SILVER

Flitrované sako – ZARA – 1999 Kč

Butier s flitry – H&M – 299 Kč

Smokingové kalhoty – H&M – 849 Kč

Saténový choker – H&M – 39 Kč

Kabelka – Berhska – 449 Kč

Lodičky s kameny – H&M – 799 Kč

Samozřejmě ne každý má rád sukně nebo šaty. Já sama dlouhou dobu nikdy nechodila na párty v šatech, protože si ráda zatancuji a letošek nebude možná vyjímkou. Když zvolíte kalhotovou verzi, neznamená to, že to nemusí být sexy. Čím více zahalíte kůže v dolní části těla, tím více si můžete dovolit odhalit v horní části těla (samozřejmě žádný dobrý den prsa ven). 🙂

Mějte se krásně a nezmrzněte

Klára

 

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *