Inspo: Valentýn

Valentine Inspo

 

P
Ikdyž nejste romantická duše, tak pokud si vaše drahá polovička dá tu práci a nachystá pro vás něco pěkného na Valentýna, tak nejmenší co pro něj můžete udělat je se trochu vyparádit. Samozřejmě to můžete sfouknout novým prádlem a o překvapení máte postaráno, ale pokud máte chuť nebude na škodu, když se na Valentýna trochu tématicky oblečete.
P
Pokud vás čeká romantická večeře, malými černými nic nezkazíte (těmi nezkazíte nikdy nic), ale pokud chcete trochu vybočit z řady, tak můžete nechat vykukovat DECENTNĚ krajku od podprsenky nebo k outfitu přidat červený prvek. Bohatě bude stačit rtěnka, ale pokud chcete vypadat trochu provokativně poslouží vám červená malá kabelka a úplně top budou červené lodičky. Rozhodně ne vše dohromady, buď jedno nebo druhé, ať nevypadáte, že se snažíte vše usilovně sladit. Nepřehánějte to s doplňky, není nic horšího než když cinkáte více, než příbory v restauraci.

P
Pokud se chystáte na romantickou procházku, rozhodně se vykašlete na podpatky a vsaďte na pohodlí. Na procházce se nemusíte snažit být za každou cenu sexy, protože přece jenom to většinou moc nekoresponduje s pohodlím a chcete si to především užít. 🙂 Venku je ještě dost zima, takže pokud se zachumláte do huňatého svetru, šály, nebo kabátu v barvě cukrové vaty, tak budete k nakousnutí. Každopádně pokud nemáte v šatníku nic ve světle růžové, zkuste volit spíše světlé barvy, protože celá v černé budete vypadat nedostupně.
P
Užijte si Valentýna a pokud budete mít chuť, podělte se v komentářích, co se chystáte obléci vy. :-*
P
Valentine 6
Valentine 2
Valentine 4
Valentine 5
Valentine 3
Valentine 1

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *