Jako pravá ,,pařížanka,,

Paris beret 9 Paris beret 10 Paris beret 7 Paris beret 6 Paris beret 4 Paris beret 8 Paris beret 2 Paris beret 3 Paris beret 1 Paris beret 5

Krásné úterý přeji,

dnes mám konečně, kromě jedné schůzky, volný den, takže jsem si nenařizovala budík a mohla jsem si ráno udělat velkou snídani. Je vtipný, jak si člověk užívá maličkostí, když má za sebou období, kdy na snídaně ani na spánek nebyl čas. Fotky fotila mamka se kterou jsme si tento rychlo výlet moc užily a myslím si, že se jí fotky moc povedly, na to že to dělala poprvé. V outfitu mám skoro vše nové, kromě bot. Asi nejvíce zvláštním kouskem je baret, který jsem si po první návštěvě Paříže v záchvatu ihned koupila, ale v česku jsem si ho ještě netroufla vytáhnout, takže ještěže jsem jela znova do Paříže. 🙂 Ikdyž si myslím, že Pařížanky teď moc barety nosit nebudou, protože jsou teď hodně trendy a ony jdou vždy proti proudu, proto je jejich styl jedinečný.

Dalším novým kouskem je skvělý teddy coat, který jsem si koupila v NA-KD a nic tak hřejivého v šatníku ještě nemám. Dokonce je teď ve slevě, takže jestli se vám líbí, tak nic lepšího na zimu nemůžu doporučit. Celkově začínám mít tento eshop hodně v oblibě, protože mají originální kousky, doručení je úplně nejvíc rychlé (kabát mi došel za tři dny) a kvalita zdejších věcí je hodně vysoká. Zara má alespoň u mě novou konkurenci.  Sukni jsem koupila na rychlo před odjezdem, protože jsem chtěla nějakou barevnou, abych nebyla celá v neutrálních tónech a všude kromě Tally Weijl byly samé černé a nebo šedé. Svetr jsem kupovala už v Paříži v Urban Outfitters a je nejvíc měkoučký, takže ho celou zimu nejspíš nesundám. 😀 Příští post buď popíšu náš celý výlet a nebo dvě fashion výstavy, které si zasluhují samostatný článek. Dejte vědět, co si přejete dřív.

Hezký den

Klára

Paris beret 2

Paris beret 3

Paris beret 4

Paris beret 1

Paris beret 5

Paris beret 6

Paris beret 7

Paris beret 8

Paris beret 9

Paris beret 10

Teddy coat – NA-KD

Beret – ASOS

Sweater – Urban outffiters

Skirt – Tally Weijl (similar)

Backpack – Zara (similar)

Shoes – Stradivarius (similar)

 

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *