Lednové slevy 2018

Krásnou neděli vám přeji,

nechci se nějak přehnaně moc vyjadřovat k volbám (a hlavně do toho moc zabrušovat abych pak z toho nemusela vybrušovat), ale vzhledem k tomu, že volby dopadly jak dopadly, tak je načase si udělat radost a obklopit se krásou, protože špíny jsme si užili během kampaní dost. A na to je úplně ideální finišující slevové období!!! Jako vždy musím nejvíc doporučit ASOS, který vám objednávku doručí už za 4 dny (úplný opak je H&M, který slibuje doručení do 2-4 dní, ale ve slevovém období si počkáte cca měsíc). Bohužel ASOS má do koláží nepoužitelné obrázky, protože produkty fotí hlavně na modelkách a ne samostatně, proto se zde moc neobjevuje. Každopádně se tam určitě koukněte. 🙂 Hned po ASOSu jsou opravdu giga slevy v Zaře a protože to tam ve slevovém období vypadá vždy jak po výbuchu, doporučuji se mrknout rovněž online.

 

BAGS sale

Květovaná kabelka – MANGO – 499 Kč

Mini batoh – ZARA – 199 Kč

Kabelka s raky – MANGO – 599 Kč

Zelená kabelka – ZARA – 299 Kč

Modrá kabelka – ASOS – 20 GPB

Co se kabelek týče, tak věřím, že pokud vám schází klasická černá, tak si ji umíte najít samy. Slevy je super využít na kousky za které nechcete utrácet plnou cenu, protože víte, že je tolik neunosíte, takže u kabelek to platí dvojnásob, protože je to většínou nejdražší položka, pokud si nějakou rozhodnete pořídit.

 

GREY BEIGE

Béžové tílko – H&M – 239 Kč

Kruhová šála – H&M – 279 Kč

Kabát se šálou – MANGO – 999 Kč

Kalhoty se zavazováním – ZARA – 299 Kč

Mikinové šaty – H&M – 299 Kč

Kombinace šedé a béžové mě snad nikdy neomrzí, takže můžete slevové akce využít na doplnění tohohle sortimentu do šatníku. Vím, že jsem hanila H&M co se doručení týče, ale výběr šedých a béžových kousků mají podle mého průzkumu největší. Samozřejmě doporočuji kupovat ve slevách basic kousky, protože ty nejvíce unosíte a nehrozí, že si je kupujete jenom pro to, že jsou extrémně levné. Z tohoto výběru bych nejvíce jásala z kabátu z Manga, kdybych už jeden podobný neměla. Za tu cenu je v něm dokonce dvacet procent vlny a je slevněn téměř ze čtyř tisíc.

SHOES

Kozačky nad kolena – MANGO – 999 Kč

Stříbrné oxfordky – ZARA – 249 Kč

Kotníčkové boty se střasem – ZARA – 699 Kč

Lodičky s květinovým vzorem – ZARA – 299 Kč

Kotníkové béžové boty – STRADIVARIUS – 449 Kč

U bot platí téměř to samé jako u kabelek. Samozřejmě můžete využít slev na kupování základních kousků jako jsou kozačky nad kolena, které už jsou na výslunní několik sezon a jsou hlavně v zimě praktické (navíc ty co jsem vybrala do koláže mají super výšku podpatku). Zároveň se dají za pár korun pořídit i extravagantní kousky se kterým budete doslova vypadat, že v módě umíte chodit. Jinak v Zaře se úplně zbláznili a vyprodávají letní boty na podpatku kolem tří set korun, takže pokud se chcete naladit na léto, tak se tam určitě koukněte. 🙂

Přeji vám krásný start do nového týdně

Klára

 

 

 

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *