Trendy vol. 1

Trends vol. 1 Overknee boots
bla

 

Kozačky nad kolena velí zimnímu období již několik sezón a já doufám, že tomu tak zůstane. Také doufám, že se u nás v Čechách rozroste jejich nabídka, protože sehnat ty pravé je opravdu těžké. Proto doporučuji se dívat na internet, zvlášť v období slev. Moje vysněné by byly šedé, kožené, se zavazováním nad kolenem od Stuarta Weitzmana, jako má v galerii níže Kate Moss. Bohužel nemám 700 eur navíc, takže si zatím vystačím s těmi co mám od Bati, se kterými jsem taky spokojená, protože už je nosím 3 sezóny. Vidět je můžete dole v galerii na starším obrázku, který jsem fotila mobilem, takže se nekoukejte na kvalitu fotky. Slibuji, že vám je pořádně brzy ukážu v outfit postu. 🙂

bla

Over the knee boots are leading the winter for many seasons and I hope it won’t change anytime soon. I also hope that offer of these boots will grow in Czech republic, because it’s really hard to find the right pair. That’s the reason why I recommend you to look online, particularly in the sale season. My dreamy ones are grey, leather, with tie over the knee from Stuart Weitzman, which Kate Moss is wearing on the picture in the gallery. Unfortunately I don’t have extra 700 EUR so I have to get by with my black boots from Baťa which I am satisfied with, because I’ve been wearing them for 3 seasons now. You can see them in the gallery below, but don’t mind the guality of the photo, because I took that picture by a phone. I promise that I will do some outfit post with them soon. 🙂

bla
Blake Lively 4
Blake Lively
Kate Moss 1
Kate Moss
Kayture
Kayture
Miranda Kerr 1
Miranda Kerr
Chiara Ferragni 1
Chiara Ferragni
Me
Me 🙂
Celý článek

Streetová duše

 

Takto mě můžete potkat asi nejčastěji. Hodně času ještě věnuji tancování a přece jenom bych mezi streetovými tanečníky vypada s šaty a podpatky přinejmenším zvláštně. Zároveň mi tento styl vyhovuje, protože je velice pohodlný. Timberlandy jsem skoro celou zimu nesundala z nohou a nevím v jakých botách jsem minulé zimy chodila, protože jsem si je totálně zamilovala. Vím, že na moje odrosty se už skoro nedá koukat a doufám že jsem vás moc nepohoršila, ale ve středu se chystám konečně ke kadeřnici a snad už budu vypadat víc jako blondýna. 😀 Focení probíhalo v Dance Academy Prague, která je spojena s Chemistry Gallery. Interiér jsem zvolila, protože jsem chtěla, aby byly vidět i šperky a v aktuálních teplotách bych asi zmrzla. Zde budu fotit nejspíš častěji, protože zde pracuji a prostory jsou opravdu krásné. 

Celý článek

Back to basic vol.1

Back To Basics vol.1

 

bla
V Rubrice Back to Basics bych chtěla ukazovat základní kousky šatníku, které jsou variabilní s hodně typy oblečení, tak doufám, že vás to bude bavit. 🙂 Denimová košile, klasika která podtrhne každý streetový outfit a shodí každý elegantní. V koláži jsem se snažila ukázat, jak je tento kousek variabilní k více stylům. Nejraději mám co nejsvětlejší variantu, která snese každou barevnou kombinaci. Skvělý kousek který můžete nosit kolem pasu, ramen nebo rozepnutý či zapnutý. Já ji nejraději nosím kolem pasu v nějakém uvolněnějším outfitu, nebo nechávám vykukovat límeček a rukávy ze svetru či mikiny. Však brzy uvidíte.
 bla
In this section called Back to Basics I‘d like to focus on some elementary and variable clothing that goes with many other clothes, so I hope you enjoy it. 🙂 Denim shirt, a classic that can improve every street look and degrade every elegant look. In the collage you can see how this piece is variable with many styles. My favourite is the brightest variant which fits with every color combination. You can wear it around hips, shoulders, buttoned or unbuttoned. I prefer wearing it around hips or I let the collar and sleeves show up from behind a sweatshirt or pullover. You‘ll see soon enough.
bla
Whatstrend Sara
 What’sTrend / Sara
Mariann Mezo
Mariann Mezo
Anja Rubick
Anja Rubick
Kenza IIKenza’s
Sydney styleSydne style
Celý článek

Mé oblíbené boty

 

Je mi jasné, že každá blogerka vybírala oblečení pro svůj první outfit post velmi pečlivě. Když jsem se rozhodovala já, musela jsem zvolit svůj nejoblíbenější nákup z minulého roku, a to tyto neuvěřitelně pohodlné, hnědé, semišové kozačky ze Zary. Ulovila jsem je na backstage bazaru za zlomek jejich ceny, která je v obchodě a byla jsem moc šťastná, protože jsem si je chtěla koupit ve slevách po Vánocích tak jako tak. Jestli jste z Prahy a backstage bazar neznáte, doporučuji sledovat jejich stránky www.skolastylu.cz. Kromě toho je to moje denní dávka inspirace a doslova hltám jejich style magazine. Kozačky jsem zkombinovala s tlumenými barvami jako je khaki a vínová. Vínovou na mě uvidíte často, protože je to moje nejoblíbenější barva. A jaký je váš nejlepší kup z minulého roku? 

Celý článek

Vítejte na mém blogu

 

 

shoeholicZdravím všechny, kteří mě znají i neznají (je mi jasné, že tu teď bude hlavně hodně mých známých, protože jim budu mé blogování neustále cpát pod nos :-)).  Ale pro ty kdo mě neznají, jmenuji se Klára, jsem (su) původně z Brna, ale nyní bydlím v Praze, je mi 22 let, studuji, brigádničím a tancuji street dance.

Vím, že s blogerama / blogerkama se poslední dobou roztrhl pytel, ale nevypadá to, že by se to mělo lepšit, takže jsem se i já rozhodla založit svůj blog. MY FASHION CONNECTION bude zejména o módě, ale občas budu přidávat posty o věcech, místech, lidech a jídlech, které mě zaujaly.

A proč jsem se rozhodla založit blog?

– Každý den jich sleduji nespočet a už mě delší dobu láká to zkusit taky.

– Nikdy mně nevydrželo psaní deníku, tak doufám, že tohle by mohlo.

– Jednou bych se hrozně ráda věnovala práci v módě a tohle mi přijde jako dobrý trénink.

– Abych si potrénovala Angličtinu.

Jelikož vůbec netuším kolik času blogování zabere, nafotila jsem o víkendu dva outfit posty a na první se můžete těšit už zítra!!!

Celý článek