London fashion week F/W 2016 ready to wear

Topshop Unique

Londýnský fashion week už sice skončil před více než třemi týdny, ale protože vám chci tyto posty prokládat svými outfity a stahovat obrázky a dělat z nich koláže zvládám jenom na počítači a v Praze teď jedu jenom na tabletu, tak se budu k fashion weekům dostávat postupně, tak snad mi odpustíte, že nemáte úplně čerstvé info. Zase vám ukáži přehlídky, které mě zaujaly. Londýn mi oproti New Yorku nepřijde tak zajímavý, ale za to se zde více experimentuje. (Co se týče nositelnosti oblečení, tak někdy až moc). V New Yorku se v podstatě daly přehlídky rozdělit na minimalismus a na večerní róby, což se u Londýnského fashion weeku říci nedá. Londýnské přehlídky byly spíše určeny pro konkrétní zákaznici a tím, že angličané dbají na tradice, tak věřím, že to zde funguje tím stylem, že každá značka má své věrné zákazníky a nevybočuje ze svých vyjetých kolejí, které pro danou skupinu zákazníků fungují. Nejvíce dostupná kolekce (myslím tím finančně) byla Topshop Unique (koláž úplně nahoře) se mi moc líbila a určitě bych si zde něco vybrala. (Třeba celý outfit z první fotky muhehe). 🙂

1205

Přestože jsem psala, že na Londýnském fashion weeku se moc minimalismu neobjevilo, tak tahle přehlídka ho bohatě vynahradila.

Anaya Hindmarch

Upřímně jsem si nedokázala představit, že by existovala kolekce s prvky z pac mana, která by nevypadala dětinsky, ale Anaya Hindmarch to dokázala. A nejen to, outfity vypadají i docela elegantně.

Mulberry

Antonio Berardi

Burberry

Nikdo neumí podat vojenskou módu tak žensky jako v Burberry. Jejich vojenské kabáty jsou prostě úžasné a nechápu, jak pořád dokáží inovovat střihy starých vojenských uniforem v něco nového. A ta letecká bunda je prostě dokonalá. (Kéž bych už nějakou podobnou, která je taky taková ohromně over size našla za lepší peníz).

Roksanda

V této kolekci se mi hrozně líbila kombinace barev. Vínová, rezavá, petrolejová, temně fialová a starorůžová se nesly celou kolekcí a vše k sobě nenásilně ladilo a lahodilo oku.

Alexander McQueen

Alexander McQueen ukazuje, že ikdyž se zde od smrti Alexandra McQueena vystřídalo více kreativních ředitelů, tak identita značky zůstává pořád stejná. Není divu, že tuto značku má v oblibě třeba princezna Kate, protože z této značky je vždy cítit úcta k tradicím.

Julien Macdonald

Krásná kolekce plná transparentních materiálů a proplétání. Jsem zvědavá, kdy nějaký kousek z této kolekce uvidím na Beyoncé nebo na Jennifer Lopez, protože zrovna tohle teď u celebrit letí, ukázat co nejvíce kůže, co nejvíce rafinovaným způsobem.

Gareth Pugh

Tahle přehlídka pro mě byla top z celého londýnského fashion weeku. Ostré siluety, zdůrazněné ženské přednosti, ale nic vulgárního, to mám přesně ráda. Celý styling kolekce je prostě dokonalý.

 

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *