Mé oblíbené boty

 

Je mi jasné, že každá blogerka vybírala oblečení pro svůj první outfit post velmi pečlivě. Když jsem se rozhodovala já, musela jsem zvolit svůj nejoblíbenější nákup z minulého roku, a to tyto neuvěřitelně pohodlné, hnědé, semišové kozačky ze Zary. Ulovila jsem je na backstage bazaru za zlomek jejich ceny, která je v obchodě a byla jsem moc šťastná, protože jsem si je chtěla koupit ve slevách po Vánocích tak jako tak. Jestli jste z Prahy a backstage bazar neznáte, doporučuji sledovat jejich stránky www.skolastylu.cz. Kromě toho je to moje denní dávka inspirace a doslova hltám jejich style magazine. Kozačky jsem zkombinovala s tlumenými barvami jako je khaki a vínová. Vínovou na mě uvidíte často, protože je to moje nejoblíbenější barva. A jaký je váš nejlepší kup z minulého roku? 

I’m sure that every bloger took her time to choose the first outfit post. When I was deciding, I just had to pick this amazing, comfortable, brown, suede boots from Zara. I bought them in a Backstage bazar and I was really happy because they were a lot cheaper than in a shop and I was going to buy them after Christmas anyway. If you are from Prague and you don’t know backstage bazar, take a look  at their website www.skolastylu.cz. It’s my everyday inspiration and I really love their style magazine. I combine these boots with muted colors like khaki and burgundy. Burgundy color is my favourite so you will see it on me pretty often.

Fedora hat brown boots khaki bag

Fedora hat brown boots khaki bag Fedora hat brown boots khaki bag Fedora hat brown boots khaki bag Fedora hat brown boots khaki bag Fedora hat brown boots khaki bag

Boots/Zara, Trousers/H&M, Bag/New look, Jacket/Mango, Cardigan/C&A, Scarf/Vintage, Hat/H&M, Gloves/Reserved

Mohlo by se vám líbit

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *