Módní ikona: Gigi Hadid

 

Gigi

Vím, že jsem vám slibovala článek s fotkami z nového foťáku, ale bohužel v kamenném obchodě neměli barvu, kterou jsem si přála, takže jsem foťák objednala, přes internet, tak doufám, že dojde co nejdříve. 🙂 Abych vás neochudila o post, tak jsem se koukla do své inspo složky a fotky Gigi se tam objevují hodně často, tak jsem se rozhodla pro tento typ článku.

Gigi často nosí monochromatické outfity a troufám si říct, že je v tomhle opravdu expert, pokud kolem sebe nemá každé ráno tým stylistů, maskérů a kadeřníků, což upřímně nevím a určitě by si to mohla dovolit. Pokud je tohle ale čistě její osobní vkus, tak si troufám říct, že je opravdovou trendsetterkou.

Monochrome

Jako modelka má nejspíše často plné zuby podpatků, takže si velice oblíbila tenisky, které kombinuje s elegantními kousky. Přesně takhle by se sportovní kousky měly nosit. Ať už přidala k outfitu svetr, zavázaný elegantně přes ramena, či minimalistický kabát, nebo flitrové sako celkový dojem není nikdy vyloženě sportovní.

Sneakers

White is a new black. To určitě platí u hodně Gigiiných outfitů. Škoda, že při normálním životě je skoro nemožné, aby jste na bílé postavili celý základ svého šatníku, protože je to velice nepraktické, ale pokud vás čeká nějaká speciální příležitost, kde chcete zazářit, tak celo bílý outfit je přesně to pravé.

White

Dalším výrazným kouskem Gigiina šatníku je kožich. Nosí ho vždy tak, aby nepůsobil, tak přehnaně okázale, takže ho shodí buď právě teniskami, nebo jeany. Já si často rozmyslím, jestli si vzít kožich nebo ne, protože se v něm připadám vulgárně, ale v takových kombinacích nikdy vulgární nebudete. Snažte se při nošení kožichu vyvarovat minisukni a hodně vysokým podpatkům a já vím co říkám, protože už mi to taky párkrát ujelo. (Chybami se člověk učí). 😀

Kožich

Jako poslední fotku sem musím dát její outfit z nedávného Met Gala, který dokonale vyladila se svým přítelem Zaynem Malikem (nebo spíše ona vyladila jeho). 😉 Doufám, že vás článek alespoň trochu inspiroval a klidně mi dejte vědět do komentářů, kdo inspiruje vás. 🙂

Gigi 18

 

 

 

 

 

 

Mohlo by se vám líbit

2 komentáře

  1. Moc zajímavý článek, Gigi Hadid má opravdu skvělý styl a skvěle jsi to všechno popsala. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *