Moje první designerská kabelka

Karl Lagerfeld bag 1 Karl Lagerfeld bag 3 Karl Lagerfeld bag 2

Krásný víkend přeji,

dnes se vám jdu trošku pochlubit a to mojí první ,,designerskou,, kabelkou. Samozřejmě by nebylo žádného chlubení nebýt mamky, která mi udělala obrovskou radost a koupila mi ji k mým pětadvacetinám. Dlouho jsem rozmýšlela, jakou si vybrat a samozřejmě neočekávejte žádnou Chanelku za padesát tisíc. Za prvé, bych nikdy po nikom nechtěla, aby mi pořídil takhle drahou věc (a u nás v rodině by mně dali asi do blázince) a za druhé, i kdybych měla navíc tolik peněz, tak radši pojedu někam na dovolenou. Samozřejmě kdybych byla milionář a mohla si dovolit oboje, tak do toho jdu hned. 😀 Nakonec jsem vybírala mezi kabelkami od Rebecca Minkoff, které jsou klasické a od Karla Lagerfelda, který to nakonec vyhrál, protože tuhle svoji první velkou kabelku si už jenom kvůli těm božským nášivkám budu pamatovat na vždy a celkově jsem si řekla, že to na poprvé chce něco speciálního a že na klasiky budu mít ještě dost času.

Karl Lagerfeld bag 1

Kabelku jsem zkoumala asi dva týdny na různých webech a nakonec se mi ji podařilo ulovit na Wardow s 35% slevou, což je určitě příjemné, když ušetříte sto euro. Vím, že je u nás nově otevřený obchod, ale upřímně jsem tam ani nešla, když jsem viděla, jaké slevy jsou na internetu. Nákup proběhl úplně stejně, jako když nakupujete nepříklad na Asosu, s tím rozdílem, že doručovací doba byla cca týden. Další věcí co je trochu jinak bylo určitě balení, protože u levných obchodů se vám tohoho snaží nacpat co nejvíc do co nejmenšího balení. U téhle kabelky mi volala mamka při vyzvednutí, že se asi zbláznili, že to přišlo v krabici velké jak od televize, a že to tahat domů v takhle velké krabici nebude, takže krabice zůstala na zásilkovně. 😀 Zároveň byl ke kabelce dust bag, takže ji měla alespoň v čem odnést.

Karl Lagerfeld bag 2

Karl Lagerfeld bag 3

Ke kabelce je i malé psaníčko, které je odepínací, takže ho můžete nosit zvlášť, což je příjemný bonus. Zároveň si do něj můžete dát takové ty nejdůležitěší věci, které vždycky nemůžete najít, když je nejvíce potřebujete, jako je platební karta nebo klíče a nemusíte tisíc let šmátrat v kabelce a hledat je.

Karl Lagerfeld bag 4

Tolik ke kabelce, zároveň mi napiště do komentářů, jakou byste si pořídili vy kabelku. 🙂 Dneska mám před sebou pestrý večer, prvně mně čeká taneční battle a pak kamarádka uvádí svůj první hudební videoklip, na který se moc těším. Beru sebou foťák, tak třeba nafotím nějaký street style.

Mějte krásný víkend

K.

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *