New York fashion week F/W 2015 ready to wear

Tento rok sleduji poctivě všechny přehlídky z New Yorkského fashion weeku a jsem šokovaná kolik jich je a kolik nápaditých značek neznám. Výběr byl opravdu těžký a proto budu muset tento článek rozdělit na dvě části. Nebojte, i tak to bude hóóódně dlouhé. Přehlídky sem dávám popořadě tak jak šly časově za sebou, přeji příjemné kochání. 🙂

This year I watched every single show from New York fashion week and I’m shocked of how many of them is there and how many imaginative brands I didn‘t know. The choice was hard, therefore I have to split this article into two parts, but don’t worry, it will be realy loooong nevertheless. I‘m posting the shows in the sequence as they were originally broadcasted. Have fun! 🙂

1 Josie NatoriJosie Natori

The first surprising unknown. I really like wool, furs and burgundy <3 all served in a little bit of bohemian style.

První překvapující neznámá. Moc se mi líbili úplety, kožichy a vínová <3 vše podané v lehce bohémském stylu.

1.1 VFilesV Files

Group of young designers show the right drift which belongs to the New York fashion week. 🙂

Skupina mladých návrhářů předvedla ten správný úlet, který k New Yorskému fashion weeku tak nějak patří. 🙂

2 Monique LhuillierMonique Lhuillier

Radiance, shine and sequins, I always like the look of it and I enjoy playing with materials like on the last photo (at the bottom right).

Lesk, flitry a zář, na to se vždycky ráda podívám a to hraní si s materiálem u poslední fotky mě moc baví (vpravo dole).

3 Brandon SunBrandon Sun

Fur brand which attracted my attention very much. I mean only if I worn real furs. Anyway if they produce fake furs I will surely get a few of them for myself.

Kožešinová značka, která mě moc zaujala. Kdybych teda nosila pravé kožichy. Každopádně takové umělé kožichy bych brala všemi deseti.

3.1 LacosteLacoste

Lacoste demonstrated sport elements with basic pieces. Those old school headbands are like blast from the past?!? 🙂

Lacoste předvedlo sportovní prvky spojené s klasickými kousky a ty spartakiádní čelenky jsou trochu zpátky do minulosti?!? 🙂

4 Dion LeeDion Lee

Amazing games with cut and material. There were only three colors in the collection: white, black and kerosene color.

Úžasné hry se střihem a materiálem. V kolekci hrály pouze tyto tři barvy: bílá, černá a petrolejová.

4 TibiTibi

One of the colections for day wearing which I can imagine on myself (you know, evening dresses are good but you can’t be naked during the day). 🙂

Jedná z kolekcí na denní nošení, kterou bych si dokázala představit na sobě (znáte to večerní šaty jsou fajn, ale přes den nemůžeme chodit nahatí). 🙂

5 Mara HoffmanMara Hoffman

Mix of crazy patterns and classic pieces but I want the camel coat which is missing in my closet.

Mix ulítlých vzorů a klasických kousků, stejně bych nejvíc brala ten camel coat, který mi v šatníku chybí chybí.

6 Hervé LégerHervé Léger

Who wouldn‘t love bandaged dresses from Hervé Léger which always create a perfect figure? This year was less bandaged and more patterned, but still a real beauty.

Kdo by nemiloval bandážové šaty od Hervé Légera, které vykouzlí vždy krásnou postavu? Tento rok předvedl méně bandážování a více vzorů, ale pořád je to velká nádhera.

7 Christian SiranoChristian Siriano

Very colorful show where a lot of patterns was used, from flovers to animals, at the same time there were sequins and minimalistic elements. As a whole thing it was a little bit wild, but single pieces are breathtaking.

Hodně barevná show, kde se využilo hodně vzorů od květovaných po zvířecí, zároveň byly použity flitry i minimalistické prvky. Jako celek trochu divočina, ale jednotlivé kousky jsou dech beroucí.

8 Tracy ReeseTracy Reese

I really like the materials in this collection. I enjoy wool and furs connection with urban style very much and I see myself how walking on the streets with those headphones. 🙂

Na téhle kolekci se mi moc líbí materiály. Úplety a kožichy použité spojené v urban styl mě moc baví a už se vidím, jak si takhle vykračuji po ulici s těma sluchátkama. 🙂

9 Porsche Design

Porsche Design

I saw a lot of bags from this brand in Czech Republic and I’m not thrilled by them, but this show with sharp silluetes impressed me a lot.

V Česku jsem narazila vždy na kabelky a ty mě moc nenadchly, za to tahle přehlídka s ostrými siluetami mě nadchla moc.

10 Carolina Herrera

Carolina Herrera

Needless to comment on this, I recommend watching the whole show because it was worth really it.

Netřeba komentáře, doporučuji se podívat na celou přehlídku, protože to opravdu stálo za to.

11 Tommy HilfigerTommy Hilfiger

I’m not a fan of plagiarism, but I honestly hope that this leather dress will show up in other cheaper stores, because I really want one like this. And the raincoat that Gigi Hadid is wearing (at the bottom left) it also worth a try.

Nejsem zastánce plagiátů, ale upřímně doufám že se ty kožené dresy objeví i v jiných levnějších obchodech, protože po jednom opravdu hodně toužím.  A ta pláštěnka co má na sobě Gigi Hadid (vlevo dole), ta by taky stála za hřích. 

All pictures are from style.com

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *