New York fashion week F/W 2016 ready to wear

Fashion weeky jsou v plném proudu a já jsem konečně u počítače, takže jsem pro vás mohla vytvořit přehled z New Yorského fashion weeku. Ukážu vám pouze přehlídky, které mě nejvíce zaujaly, protože kdybych vám měla ukázat z každé přehlídky něco, tak by to byl hóóódně dlouhý článek. V první části budou věci spíše nositelnější a na konec si necháme pohádkové večerní róby. (U kterých je vybírání nejlepších šesti hrozně těžké).

Fenty Puma

Očekávaná přehlídka Rihanny, která se mi osobně moc líbila, protože to byla jedna z mála přehlídek, kde byly hip hopové prvky.

Nicholas K

Tato přehlídka se mi líbila z kategorie ne-večerních rób asi nejvíc. Hrozně se mi líbil totiž outfit Ray v nových Star Wars a tato kolekce mi připomínala luxusní pouštní nomády.

Public School

Přesně takový druh módy mi u nás chybí, urban věci, které nejsou přeplácané, ale jsou zajímavé nějakým prvkem, který není na první pohled nápadný. Pokud víte, kde podobný styl sehnat, klidně mi poraďte. 🙂

Christian Sirano

Dokonalý minimalismus. Nějaké takové malé černé si dávám za úkol letos sehnat, protože pořádně mám jenom jedny a jsou mi velké.

Pamella Roland

Přehlídky, jejichž hlavní náplní byly večerní šaty, nebudu jednotlivě komentovat, protože se stačí jenom kochat. 🙂 Na konci článku najdete odkaz na přehlídku Reem Acra, která byla naprosto dokonalá a stojí za to jí shlédnout celou, protože je to pohádka.

Johnatan Simkhai

Carolina Herrera

Monique Lhuillier

Naeem Khan

Reem Acra

Celá přehlídka ZDE

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *