Novinky: Vol. 3

 

Tak dlouho jsem si v hlavě připravovala New in post, až jsem si k focení vybrala nejspíše ten nejdebilnější den, kdy bylo hnusně a zataženo, takže se dopředu omlouvám za kvalitu fotek – stojí to za starou belu. 😀 Nebojte, tolik věcí jsem neshromáždila za týden, ale ukážu vám ještě nějaké věci z Vánoc, které jsem ještě nenosila, protože jsou letní, nebo ještě nebyla příležitost. A taky vám neukáži vše, co jsem si koupila, protože už si to jednoduše nepamatuji.

img_20160219_151334.jpg

img_20160219_151626.jpg

Coat / Mango (HERE)  Sweater / ASOS (HERE), Skirt / Romwe (HERE), Bag / ASOS (HERE)

Konečně jsem sehnala camel kabát z Manga po kterém moje srdce už dlouho toužilo (a právem, protože teď skoro jiný nenosím). Sehnala jsem ho úplně nový na vitented i s cedulkou za 2500,-. Rozhodla jsem se, že těm zlodějům z Manga neskočím na špek, protože tenhle kabát je neustále vyprodaný a není k sehnání, ale chytrolíni z Manga dělají zdárně jeho lepší (rozumějte skoro úplně stejné) varianty, kde se ceny pohybují okolo 5 tisíc. Dále jsem se rozhodla koupit sukni s třásněmi z Romwe. Na čínských eshopech moc nenakupuju, maximálně když je něco hodně trendy po čem toužím a nechci za to v Zaře dát půlku své výplaty. Tyto eshopy nedoporučuji, ale ani nehaním, protože za ty ceny nemůžete čekat zázrak a občas (tak 50/50) se stane, že realita je od obrázku vzdálená stejně jako já od Číny. Dále jsem si pořídila ve slevách na ASOSu béžový svetr (prý má být těhotenský, ale buď jsem tolik přes Vánoce přibrala a nebo netuším kam by se to to těhotenské bříško nacpalo). 😀  A poslední věc half moon kabelka z ASOSu. Tenhle tvar kabelek je momentálně v kurzu, tak nekupte to za tu směšnou cenu 7,5 gpb (cca 250 Kč).

img_20160219_151212.jpg

Cullotes / Zara, Rollneck / Zara, White bag / ASOS (HERE), Khaki Bag / ASOS (HERE), Shoes / Answear (HERE), Beige hat / Stradivarius, Khaki hat / ASOS (HERE)

Hrozně dlouho se mi trend cullotes nelíbil, protože ještě před dvěma lety bych si volné kalhoty nikam jinam než na trénink neoblékla, ale při mém rejdění ve slevách v Zaře jsem našla tyto třičtvrteční spolu s rolákem a dohromady se mi to líbilo. Každý ten kus stál 200 Kč, takže celý outfit za 400 Kč? Nebylo o čem přemýšlet (pamatujte si, že oblékat se hezky není o pěnezích!!!) Kabelky jsou obě z ASOSu a bílou uvidíte hned v příštím outfit postu. Můj milovaný (ááá málem jsem ho stáhla z kůže) kocour Oliver mi totiž udělal selekci kabalek ve skříni, když mi je počůral, takže jsem si na ASOSu koupila hned tři nové (do zásoby, znáte to). Botky jsem dostala k Vánocům a ještě jsem je nikde neměla, ale při chození po doma se mi zdály moc pohodlné. Béžový klobouk jsem koupila v Brně ve Stradivariu a je mi trochu větší, ale měla jsem pocit, že nějaký nový potřebuju. Pak jsem našla tenhle super khaki na ASOSu, který je 100x lepší, ale využiji oba.

img_20160219_152503.jpg

img_20160219_153439.jpg

Faux fur / ASOS (HERE), Hair crown / ASOS (HERE), Other Accessories / H&M (similar HERE)

Nakonec se mi v Zaře nechtělo utrácet za kožešinovou štolu tolik peněž (jako jsem vám ukazovala v posledním wish listu), takže mě zase zachránil ASOS. Každopádně Oliverovi se nelíbil další chlupáč v místnosti tak mi přišel do objektivu dát jasně na jevo, kdo je nejhuňatější stvoření u nás doma. 😀 Čelenku z ASOSu na mě uvidíte nejspíš až v létě, a šperky jsem si koupila už hrozně dávno a úplně jsem na ně zapomněla a bylo to příjemné překvápko je najít ve skříni.

img_20160219_152618.jpg

Jacket / Adidas (HERE)

Poslední věc je tato super bomber jacket od Adidasu, kterou mi koupil přítel k Vánocům. Udělal mi tím hroznou radost a ukázal, že se ničeho nebojí, co se stylu týče, protože je pánská (ale v XS velikosti). No který chlap by si troufl koupit něco v pánském oddělění své přítelkyni a ještě k tomu se trefil? Zase ukázal, jak moc dobře mě zná, protože já občas v pánském nakupuji. (A vím, že s tím nakupováním pro mě má vždycky hrozný nervy.) 😉

img_20160219_152726.jpg

Samozřejmě i tohle musel zkontrolovat Oliver. (Je to hrozná modelka, pořád mi lezl do záběru) 😀

Mějte se krásně a ve čtvrtek se můžete těšit na outfit post s camel kabátem a bílou kabelkou.

Mohlo by se vám líbit

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *