Opožděný krásný Nový rok

Flower bag 8 Flower bag 1 Flower bag 3 Flower bag 9 Flower bag 7 Flower bag 6 Flower bag 4

Krásný nový rok vám opožděně přeji!!!

Za delší nečinnost se omlouvám, ale bohužel jsem nemohla jinak. Na Silvestra jsem připravovala kostýmy pro taneční show Hilton, což činilo přes šedesát kostýmů. Letos to ale nebylo tak komplikované, protože téma večera bylo latino party takže kostýmy nebyly tak složité jako loni, kdy jsem brala z Barrandova 2 štendry kožešin a barokních věcí na Game of Thrones apod… Samozřejmě jsem to letos přechválila, protože jsem ještě netušila, že budu mít za 12 dní akci pro T-mobile, kde bylo téma filmy Tima Burtona a zde jsem připravovala kolem 40 kostýmů, které byly opravdu složité. Všeho všudy jsem za měsíc připravovala přes sto kostýmů a je to zatím můj osobní rekord, který doufám, že nikdy nepřekonám, protože jinak bych se taky mohla zcvoknout.

Měla jsem v plánu vás pozdravit alespoň na Vánoce, ale ty také nebyly úplně klidné. První večer v Brně nám totiž utekl z okna kocour, kterého jsme do rána nebyli schopni odchytit. Přes den ho nemělo cenu hledat, protože se bojí a bylo mi jasné, že se někam schová. Největší strach jsem samozřejmě měla z toho, že se nebude umět vrátit domů, protože to zná v Praze ale ne v Brně. Tento den mi zároveň řekli, že děda už je přes měsíc v nemocnici a má za sebou řadu oprací, které mají trvalé následky. Samozřejmě jsem za ním hned jela do nemocnice, kde to rozdhoně pozitivní není, zvlášť o Vánocích. Tohle všechno se nasčítalo a já byla den před Vánoci slzavé údolí, takže jsem neměla náladu cokoliv sharovat. Naštěstí jsme další noc o půl třetí v noci odchytili kocoura na sousedově zahradě, takže Vánoce byly částečně zachráněny. Zbytek vánočních svátků jsem hlavně prospala, protože jsem byla totálně zmožená z dvou probdělých nocí, kdy jsme lovili kocoura.

Tohle je tedy shrnutí mého posledního měsíce… Samozřejmě Vánoce i Nový rok byly i tak krásné a dostala jsem spoustu dárků (které jsem si snad ani nezasloužila), které vám ukáži buď v přištích článcích (spolu s úlovkami ze slev) a nebo v rovnou v outfitech. Teď už mě čeká ,,jenom,, zkouškové, které snad bude oproti tomu šílenství brnkačka.

Mějte krásný začátek týdne

Klára

Flower bag 1

Flower bag 2

Flower bag 3

Jeden z dárků, který teď doslova nedávám z ruky jsou mé vysněné hodinky od Cluse ve spolupráci s Negin Mirsalehi, kterými mě obdaroval přítel. Hrozně mě tím potěsil, protože jsem je měla ve wishlistu a přála jsem si je úplně nějvíc.

Flower bag 4

Flower bag 5

Flower bag 6

Tuto kabelku jsem také dostala k Vánocům, ale od mamky. Úplně ji zbožňuji a to nejsem žádný milovník kytiček a nášivek. Hrozně se mi líbí i proto, že je trochu podobná Gucci Dionysus kterou bych si mohla koupit snad jedině v případě, že bych vyhrála loterii, takže je to super alternativa. 🙂

Flower bag 7

Flower bag 8

Flower bag 9

Flower bag 10

Ne že bych vám, chtěla ukazovat svoje odrosty, ale přesně takhle jsem vypada celý minulý měsíc, když jsem měla trochu volna. 😀

Sweater – H&M

Turtleneck- Mango

Coat – Primark (similar)

Jeans – Zara

Bag – Mango (similar)

Watches – Cluse by Negin Mirsalehi

Necklace – H&M

Shoes – Stradivarius (similar)

 

 

 

 

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *