Street style z newyorského fashion weeku

Červené prvky Výrazné doplňky Růžová Kostkované šedé sako Dekonstrukce oděvu

Krásnou neděli,

dnes si dáme trochu inspirace, a to přímo z newyorského fashion weeku. Prohrabala jsem se asi šesti sty fotkami a snažila jsem se vybrat nějaké společné prvky, abyste se co nejvíce inspirovali a mohli se kouknout na různé varianty jednoho prvku. Původně jsem chtěla dát dohromady fotky z přehlídek, ale street style mám raději, protože stejně jsou všechny přehlídky posunuty o půl roku dopředu a letní šatičky vás na podzim přílis neinspirují.

 

ČERVENÉ PRVKY

Červené prvky

Pokud opravdu nemáte ráno kreativní náladu a nejraději byste si oblékli jeany a bílé triko, tak pokud budete mít ve skříni červenou kabelku, boty nebo postačí i šátek, tak to nikdy nebude nuda. Červená je geniální, že rozjasní i ten největší stereotyp. Samozřejmě dámám na obrázcích kreativita nechybí, ale ne každý si může do práce obléct lesklé modré kalhoty. 😉

 

VÝRAZNÉ DOPLŇKY

Výrazné doplňky

Je dobré mít ve skříni vždy schované jedny netradiční boty na podpatku, nebo bláznivou barevnou kabelku, protože sice je tak často neunosíte, ale pokud budete chtít nějaký den opravdu vystoupit z davu, tak budete hned vědět po čem sáhnout. Je jasné, že klasickou černou kabelku vynosíte více, ale každá žena si zaslouží alespoň jeden kousek, nad kterým se bude doma potají rozplývat a když si ho vezme na sebe, tak se bude cítit miliónově.

 

KAMARÁDSTVÍ JE TRENDY

I když je ve světě módy obrovská konkurence, je vždy dobré si najít nějaké spřízněné duše, se kterými se budete cítit fajn, ať už na fashion weeku, nebo ve městě na skleničce. Přece jenom kreativnější kombinace vymýšlíme spíš když jdeme někam s kamarádkami, protože mužům stačí málo ke štěstí a dobrá kamarádka váš vkus ocení stejně více. Móda má být především zábavná a v partě je vždy větší zábava. 🙂

 

RŮŽOVÁ?!?

Tento trend jsem nejspíše zaspala a nebo jsem ho naschvál přehlížela, ale New York opravdu letos zářil růžovou. Já jsem zatím dospěla pouze k něžné pudrové variantě, ale musím říct, že colorblockové kombinace se zelenou nebo modrou se mi moc líbí i s výraznou růžovou. Ne že bych si rozšiřovala šatník o samou růžovou, ale vsadím se, že v zimě vám nějaký růžový kousek rozzáří den. Zvlášť když nás čeká období, kdy se všichni navlečeme do černé a šedé (a já nebudu vyjímkou).

 

ŠEDÉ KOSTKOVANÉ SAKO

Kostkované šedé sako

Jak jsem odhadovala v minulém článku o trendech, tak šedý kostkovaný materiál byl vidět téměř všude, ne jenom na sakách. Letos je tato látka tak trendy, že se objevuje na sukních, šatech i topech. Já moc vzorované věci nemusím, takže zůstanu u saka, protože ho nejvíce unosím. Ikdyž kostkované široké kalhoty taky nejsou k zahození. 😉 Nejjednoduší kombinace saka je s jeany a bílým topem.

 

DEKONSTRUKCE ODĚVU

Dekonstrukce oděvu

Tento trend je opravdu pro módní fajnšmekry, kteří se nebojí vybočovat z řady. Králem dekonstrukce je dozajista módní dům Maison Margiela a bude náročné tento trend dostat do obyčejné konfekce, ale Zara určitě nezklame. Pokud jste zruční a tento trend se vám líbí, tak není nic jednoduššího, než si koupit věci ze sekáče a spojit je. Mně by se moc líbila kombinace bílé oversize košile a do ní zapracovaná část trenchcoatu.

 

Momentálně probíhá fashion week v Londýně, ale mám pro vás jedno překvapení, a to se týká fashion weeku v Paříži, ale to si nechám na příště. 😉

Klárka

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *