Streetová duše

 

Takto mě můžete potkat asi nejčastěji. Hodně času ještě věnuji tancování a přece jenom bych mezi streetovými tanečníky vypada s šaty a podpatky přinejmenším zvláštně. Zároveň mi tento styl vyhovuje, protože je velice pohodlný. Timberlandy jsem skoro celou zimu nesundala z nohou a nevím v jakých botách jsem minulé zimy chodila, protože jsem si je totálně zamilovala. Vím, že na moje odrosty se už skoro nedá koukat a doufám že jsem vás moc nepohoršila, ale ve středu se chystám konečně ke kadeřnici a snad už budu vypadat víc jako blondýna. 😀 Focení probíhalo v Dance Academy Prague, která je spojena s Chemistry Gallery. Interiér jsem zvolila, protože jsem chtěla, aby byly vidět i šperky a v aktuálních teplotách bych asi zmrzla. Zde budu fotit nejspíš častěji, protože zde pracuji a prostory jsou opravdu krásné. 

This is my everyday look, so you can see me like this pretty often. I spend lot of time dancing and I would look a like little bit weird wearing high heels and dress when I go to training with other street dancers. This style also fits me because it’s very comfy. I was wearing Timberlands all winter and I don’t even remember which shoes I wore before because I tottally fell in love with them. I know my hair has really grown and color is really bad right now so I hope I don’t disgust anyone, but I go to the hairdresser on Wednesday and I hope I will finally look more like a blondie. 😀 Photoshooting was done in Dance Academy Prague which is connected with the Chemistry Gallery. I chose an interier because I wanted to show you some accessories as well and didn’t want to freeze outside. I will do the shooting in these premises quite often because I work here and this place is really beautiful.

timberland bandana

timberland bandanabla

timberland bandana blatimberland bandana blatimberland bandana blatimberland bandanaBoots/Timberland, Jeans/H&M, T-shirt/Mango, Shirt/Vintage, Bandana/Sinsay, Earings/Tally Weijl, Small necklaces/ Aldo, Chain/Nelly, Bracelets/H&M, Rings/H&M

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *