Tipy na dárky: přítel / přítelkyně

Krásnou neděli přeji,

dnes pro vás mám tipy na dárky nad kterými si asi nejvíce lámeme hlavu. Ať nakupujete dárky pro přítele nebo přítelkyni chcete, aby byly perfektní, protože jsou pro osobu, kterou milujete. Nejlepší je nějaký osobní dárek, například obraz z fotografií apod. Pokud jste ale s někým dlouho a originální možnosti jste vyčerpali, třeba vás inspirují mé tipy.

Gifts for boyfriend

  1. Sluchátka Marshall – 1390 Kč
  2. Pánská kabela Mango – 1299 Kč
  3. Kolečko na cvičení – 289 Kč
  4. Rolák H&M – 799 Kč
  5. Plavba lodí po Vltavě pro dva – 1090 Kč

 

Každý snad rád poslouchá kvalitní hudbu a pokud máte doma přímo hudebního nadšence určitě ocení kvalitní sluchátka. Na tyto Marshall mám výborné recenze od tanečníků, takže mohu doporučit. Dalším tipem je kožená taška, zvlášť pokud má váš milý schovanou doma šílenou barevnou šusťákovou věc, kterou nosí kudy chodí. Vzhledem k tomu, že takových potkávám na ulici dost, bude to asi nějaký globální problém. 😀 Pokud váš přítel rád cvičí, tak tohle je jedna z mála cvičebních náčiní, které neomrzí a opravdu funguje. Zároveň to není nějaký obří stroj, který vám bude hyzdit obyvák. Jak jsem psala v minulých trendech roláky jsou na chlapech nesmírně sexy, takže pokud ještě ve skříni žádný nemá, je na čase to napravit. Poslední věc je zároveň dárkem pro vás, protože je to společná aktivita. Pokud nejste z Prahy můžete vybrat třeba welness, nebo cokoliv, co vás bude společně bavit. Věřte mi, muži jsou z Vánoc daleko víc vystresovaní než ženy (důkazem je můj přítel, který je schopen balit dva dárky tři hodiny), takže ocení, když si budou moct po vánočním shonu taky trochu odfrknout.

  1. Župánek H&M – 799 Kč
  2. Miniatury Marc Jacobs – 939 Kč
  3. Hodinky Cluse – 90 Eur
  4. Prsten s vločkami z růžového zlata – 890 Kč
  5. Tenisky VANS – 1890 Kč

 

Ne že by vše pro holky muselo být růžové, ale chtěla jsem mít krásnou koláž, takže ne že dostane vaše přítelkyně pod stromeček celo růžový set. Župánek ji určitě potěší a vás také, protože je sexy. Zároveň se s tím nenatrápíte tolik, jako by jste chtěli koupit prádlo a dumali nad velikostmi. Muže, které vídám před Vánoci a Valentýnem v obchodech s prádlem je mi vždy upřímně líto. Pokud si nejste jisti parfémem, zkuste tuhle sadu miniatur. Od Marca Jacobse jsou navíc v krásných obalech, což holky ocení, protože si stejně vybíréme vůně i podle obalů (a kdo říká že ne, tak kecá). Dalším tipem jsou hodinky, zvlášť pokud chcete decentně naznačit, že na přítelkyni musíte často čekat. Šperk nikdy žádnou ženu neurazí, tenhle je navíc vyroben v českou návrhářkou Eliškou Novákovou. Zároveň se nemusíte bát, že by byl spleten za zásnubní, protože je bez kamene. 😉 Posledním tipem jsou tenisky, doporučuji nenápadně vyzjistit, který model se přítelkyni právě libí, protože svět tenisek se neustále mění. S velikostí se stačí podívat do botníku (pozor na Nike Huarache jsou o dost menší). Není to ošementné jako s oblečením, kdy i v jednom obchodě mohou mít kalhoty rozdílné rozměry, protože se šije ve více továrnách.

Mějte krásnou první adventní neděli

Klára

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *