Tipy na dárky: sourozenci / přátelé

Krásné pondělí vám přeji,

omlouvám se, že článek nevyšel v neděli. Měla jsem ho připravený, ale úplně jsem ho zapomněla vydat. Pro sourozence nebo pro přátele mě hrozně baví nakupovat dárky, protože můžete kupovat takové ty maličkosti, které si člověk sám za normálních okolností nekoupí, ale udělají mu radost.

tips for gifts sister

  1. Placatka s panákem – 239 Kč
  2. Kuchařka pro vaření s avokádem – 9.99 GPB
  3. Náušnice – 349 Kč
  4. Koupelová bomba LUSH – 159 Kč
  5. Světýlka jednorožci – 9.99 GPB

Pro holky se nakupuje strašně snadno, ačkoliv si to většina mužů nemyslí. Pokud kupujete dárek jako kamarádka kamarádce, určitě ji rozesměje tahle holčičí placatka. Ani nemluvě když spolu půjdete na tah a ona ji vytáhne. Další tip potěší snad každou holku, protože neznám žádnou, která by nemilovala avokádo. Takovou kuchařku bych ocenila i já. Navíc z ASOSu vám stihnou dárky přijít ještě do Vánoc včas. Na rozdíl třeba od H&M, od kterého čekám na zásilku od 28.11. a začínám být už pěkně namíchnutá. Dalším tipem jsou šperky, nebo jak já ráda říkám pičifuky, kterých nikdy žádná holka nemá dost. Tyhle asymetrické navíc vypadají super stylově. Dalším skvělým dárkem může být koupelová bomba, kterou také zbožňují snad všichni. Jenom dávejte pozor aby obdarovaná měla doma vanu. 😉 Poslední tip je pro ty infantilnější z nás, což pojďme si říct je většina žen. Svítící jednorožci rozzáří jak pokoj tak i obdarovanou při předání dárku. Jednorožci vládnou světem!!!

tips for gifts brother

  1. Kniha Shit happens get over it – 5.99 GPB
  2. Nerdský hrnek – 12 GPB
  3. Ponožky Happy Socks – 279 Kč
  4. Papuče s Yodou – 11,5 GPB
  5. Sada na čištění bot – 12 GPB

Poslední dobou se všude objevuje téma diskriminace žen, ale já si říkám a co chudáci chlapi? Nikdo pro ně nevydává super motivační knížky s hesly do života a my ženy najdeme v knihkupectví vždy celý regál. Tato kniha mi přišla jako super vtipný dárek. Brala bych ji i sama jakožto realista, který moc tady ty optimistická hesla neprožívá. 😀 Pokud máte doma vášnivého kafaře, který si občas rád zahraje tak tenhle super stylový hrnek ho určitě potěší. Co platí u šperků pro holky tak to stejné platí pro ponožky u kluků. Nikdy jich není dost. Pokud obdarováváte nerda, tak tyhle papuče s Yodou jsou naprosto boží. Poslední dárek možná vypadá trošku zvláštně, ale znám opravdu hodně kluků, kteří si potrpí na čisté boty. Zvlášť když je dnešní doba plná sneakerheadů, kteří za svoje tenisky utrácí nemalé peníze. Tenhle set je zároveň super stylový.

Tímhle seriál tipy na dárky končím, protože příští víkend už je stejně poslední před Vánocemi a to už by online objednávky nestihly přijít včas. Příští víkend bychom si mohly dát tipy, co si obléct na vánoční nebo silvestrovský večírek. Už sama začínám totiž přemýšlet co si obleču, i když budu mít Silvestr zase pracovní. Víte co se říká, jak na nový rok, tak po celý rok, takže to musí být něco speciálního. 🙂

Přeji vám hezký start do nového týdne

Klára

 

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *