Vánoční wishlist 2016

Christmas wishlist 2016

Vánoce už se rychle blíží, tak bylo na čase sepsat nějaký Wish list, aby Ježíšek věděl, co naježit. (Aneb totální výhoda pro vaše příbuzné když blogujete, kéž by mě taky každý poslal Wish list – hlavně dědové u kterých vždycky nejvíc tápu a jsou jediní pro koho mi ještě chybí dárky). 🙂

  1. THINGS BY E. RING : Už delší dobu si říkám, že bych si měla začít pořizovat pořádné šperky a ne jenom šmuky, které do tří měsíců zreznou a rozhodla jsem začít u českých designérů. Tyhle šperky jsem viděla poprvé v Czech Labels a technika zalívání plátků kovů, u tohohle případu plátků stříbra, se mi moc líbí.
  2. ADIDAS TUBULAR INVADER 2.0: O mé posedlosti šedou už víte minimálně z minulého postu a proto se sama divím, že ještě nemám žádné šedé tenisky. 😀 Nějaké zimní by se hodily a protože mi ve všech teniskách táhne na kotníky, byly by tyhle Tubulary ideální.
  3. OLYMPUS PEN CASE: Můj milovaný Olympus už mi slouží půl roku bez chyby a tak by si určitě zasloužil nějaký obal, už jenom z toho důvodu, že když ho dám na volno do kabelky, tak jsem z toho hodně nervózní.
  4. ODIVI bag: ODIVI jsem si totálně zamilovala na Teniskology a jelikož nechci zruinovat svoje příbuzné, tak by mě moc potěšil tenhle super batoh, který má stejnou barvu jako moje nové tenisky od Pumy, ke kterým zatím nic nemám, takže by se mi opravdu hodil. 🙂
  5. MARC JACOBS Decadence: Už nějakou dobu hledám nějakou těžší vůni na zimu a když jsem viděla ve výloze tenhle parfém, tak mě zaujal jeho krásný obal (protože i vůně nakupuji očima) a jeho vůně mě přesvědčila, že tohle je parfém přesně pro mě.

A jaké máte letos vy přání?

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *