Vítejte na mém blogu

 

 

shoeholicZdravím všechny, kteří mě znají i neznají (je mi jasné, že tu teď bude hlavně hodně mých známých, protože jim budu mé blogování neustále cpát pod nos :-)).  Ale pro ty kdo mě neznají, jmenuji se Klára, jsem (su) původně z Brna, ale nyní bydlím v Praze, je mi 22 let, studuji, brigádničím a tancuji street dance.

Vím, že s blogerama / blogerkama se poslední dobou roztrhl pytel, ale nevypadá to, že by se to mělo lepšit, takže jsem se i já rozhodla založit svůj blog. MY FASHION CONNECTION bude zejména o módě, ale občas budu přidávat posty o věcech, místech, lidech a jídlech, které mě zaujaly.

A proč jsem se rozhodla založit blog?

– Každý den jich sleduji nespočet a už mě delší dobu láká to zkusit taky.

– Nikdy mně nevydrželo psaní deníku, tak doufám, že tohle by mohlo.

– Jednou bych se hrozně ráda věnovala práci v módě a tohle mi přijde jako dobrý trénink.

– Abych si potrénovala Angličtinu.

Jelikož vůbec netuším kolik času blogování zabere, nafotila jsem o víkendu dva outfit posty a na první se můžete těšit už zítra!!!

Hello and welcome, whether know me or not (I’m sure most of the readers will be my friends at the beggining because I will spam them a lot about this blog  :-)). For people who don’t know me, my name is Klara, I’m originally from Brno but I live in Prague, Czech republic. I’m 22 years old, studying, doing part time job and dancing street dance.

A lot of people write blogs these days, and it doesn“t seem to change anytime soon so I decided to write my own blog.  MY FASHION CONNECTION will be about fashion mostly, but I also want to write about things, places, people and food that catch my attention.

And why have I decided writing a blog?

– Every day I read lots of blogs and I want to try it as well.

– I never persist in writing my diary, so I hope this blog will las for a while.

– I wanna work in fashion industry one day, so I think that this is a good start.

– I wanna practise my English.

I have no idea how much time writing a blog usually consumes, so I prepared two outfit posts during the weekend which you can enjoy my first outfit post tomorrow!!!

Mohlo by se vám líbit

3 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *